Меню

Репетиторам

"Репетитори України" - професійне об'єднання приватних репетиторів України по всіх містах та регіонах країни, які вміють навчати учнів всім предметам, що вивчаються як у школі, так і у ВНЗ. Всім добре відомі проблеми з освітою. Для отримання якісної освіти необхідна допомога кваліфікованих репетиторів, які можуть дати знання і батькам не буде потреби "купувати" оцінки. Професійне об'єднання приватних репетиторів України як раз і вирішує цю проблему. Викладачам ми даємо можливість навчати учнів та студентів, учням та студентам - знайти найбільш підходящого репетитора в своєму регіоні, причому, за доступною ціною. Всі викладачі нашої компанії мають високий рівень та відмінні відгуки клієнтів. Викладачі з усіх предметів при реєстрації в компанії проходять співбесіду, надають необхідні документи та рекомендації. Це гарантує учням отримання високого рівня освітніх послуг. Наші викладачі також можуть проводити заняття дистанційно по скайпу, що особливо важливо для учнів та студентів з України, які отримують освіту за кордоном. Ми також можемо допомогти підготувати учня до здачі тестів або екзаменів для вступу до учбових закладів за кордоном. Для учнів всі послуги (консультації, підбір репетиторів) - безкоштовні! Клієнт оплачує репетитору вартість заняття напряму, без будь-якої комісії.

Наша компанія пропонує:

  • - Оформлення та розміщення вашої анкети в базі викладачів;
  • - Підбір учнів у відповідності з вашими запитами із врахуванням вартості, регіону, часу і т.і.;
  • - Оплата послуг компанії складає вартість першого заняття, всі інші заняття - це дохід репетитора. У випадку припинення занять після проведення одного заняття компанія повертає репетитору половину оплати (див. договір оферти).

Запрошуємо до співробітництва професійних викладачів. Ми підберемо вам учнів і повідомимо відразу, як тільки з'явиться потрібне замовлення. Якщо ви хочете заробляти разом з нами, зареєструйтеся на нашому сайті.

Клієнтам (учням):

  • - Покращення рівня знань по шкільних предметах (1-11 кл.);
  • - Підготовка до ДПА та ЗНО;
  • - Додаткові індивідуальні заняття після вступу до університету;
  • - Підготовка до здачі міжнародних екзаменів за кордоном по всіх предметах;
  • - Підготовка до олімпіад чи конкурсів.

Знайти висококваліфікованого репетитора досить важко, адже не всі викладачі мають досвід роботи, володіють вмінням доступно і зрозуміло пояснювати необхідний матеріал. Тому ми запрошуємо Вас в нашу компанію, яка може допомогти в підборі потрібного саме Вам викладача.