Меню

Про нас

З великим задоволенням хочемо представити вам нову платформу, на якій зібралися кращі репетитори і вчителя України різних напрямків і предметів. Тепер ви з легкістю зможете вибрати собі викладача, що б пройти обраний вами курс онлайн. Ви самі контролюєте і вибираєте кількість занять і час, який потрібно приділити навчанню

Також ми запрошуємо до співпраці всіх репетиторів України з профільних і спеціалізованих предметів. Для вас ми створили зручний сервіс і максимально вигідні умови співпраці. Наша мета - допомогти репетиторів знайти своїх учнів, а учням - вибрати свого кваліфікованого викладача. Тим більше, що зробити це ви зможете самостійно і протягом декількох хвилин. Ми не вилучаємо комісію за заняття, репетитор сам вносить одноразову оплату після першого заняття з учнем, який знайшов його на нашій платформі. Ми не вимагаємо передоплат, так як віримо в чесність і добропорядність людей, тим більше вчителів.

Кожен репетитор, який виявив бажання працювати з нами, заповнює спеціальну анкету, яка перевіряється перед тим, як ми публікуємо інформацію про нього на нашому сайті. Хочемо звернути увагу наших учнів: ви завжди можете залишити відгук про викладача, з яким ви пройшли курс навчання - шкільна програма, мовні курси, підготовка до ДПА, підготовка до ЗНО та вступних іспитів в ВНЗ, т.д. А також стежте за нашими новинами, для вас ми приготували цікаві акційні пропозиції і бонуси при використанні нашої платформи.

img